OYUNCAK EVİ WEB SAYFASI YAYINDA

Oyuncak Evi’yle ilgili gelişmeler ve etkinlik programları bundan böyle Kdz. Ereğli Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarının yanı sıra özel web sayfasından takip edilebilecek.

OYUNCAK EVİ WEB SAYFASI YAYINDA
Oyuncak Evi’yle ilgili gelişmeler ve etkinlik programları bundan böyle Kdz. Ereğli Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarının yanı sıra özel web sayfasından takip edilebilecek. oyuncakevi.kdzeregli.bel.tr  adresine girilerek atölye etkinlik programına, ilgili haberlere ve iletişim bilgilerine ulaşılabilecek.
Oyuncak Evi’nin web sayfası yayına başladı. Oyuncak Evi’nin faaliyetleri ve atölye programları bu sayfadan takip edilebilecek.
oyuncakevi.kdzeregli.bel.tr  adresine girerek atölye etkinlik programına, iletişim bilgilerine ulaşılabilecek. Ayrıca Oyuncak Evi’yle ilgili haberler de özel web sayfasından takip edilebilecek. Sitenin içeriğinde, “hakkımızda, bizden haberler, etkinlikler, bize ulaşın” gibi bölümler yer alıyor.
Oyuncak Evi’yle ilgili duyurular ve haberler ayrıca Kdz. Ereğli Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından da yayınlanacak. 

 

 

GÜNDEM 27.07.2021 23:27:00 0


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR