OKAN YANMAZ’IN 10 NİSAN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET OKAN YANMAZ’IN 10 NİSAN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET OKAN YANMAZ’IN 10 NİSAN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

 

 

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz  “Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
  

Başkan Yanmaz mesajında şu sözlere yer verdi “ Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan emniyet teşkilatımız, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biridir.


176 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir. Adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde görevlerini yerine getirme gayretinde olan polislerimiz, sadece suçluyu yakalamakla değil, suçun önlenmesi noktasında da gece gündüz demeden çalışmaktadırlar.


Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” diye ifade etti.

 

Spor 10.04.2021 00:29:26 0


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR