METİN KARA'DAN ŞAFAK EREL'E ZİYARET

METİN KARA'DAN ŞAFAK EREL'E ZİYARET

Karaelmas Kalkınma Derneği (KARAKDER) Başkanı, Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Kurumsal İletişim Direktörü ve ayrıca Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkan Vekili Metin KARA, Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak EREL’i ziyaret etti.  
Bir dizi ziyaret ve çalışmalarda bulunmak amacıyla Kdz.Ereğli’ye gelen Metin KARA, Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak EREL’i de ziyaret etti. Karaelmas Kalkınma Derneği (KARAKDER) Başkanı, Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Kurumsal İletişim Direktörü ve ayrıca Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkan Vekili Metin KARA, bölgeye ve bölge insanına fayda noktasında güzel işlere ve  projelere imza atmak için herkesin kucaklaşması gerektiğini  belirterek, özellikle gençlerin projelerini, yatırımcıların da çeşitli üretim kollarındaki düşünce ve paylaşımlarına önem verdiklerini söyledi.
Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak EREL’de, Metin KARA’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  bölgeye yaptıkları ve yapacakları çalışmaları gönülden desteklediklerini ifade etti.

GÜNDEM 29.07.2021 10:59:00 0


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR