HALK OTOBÜSÜ SEFERLERİ KISITLANDI

Kdz. Ereğli Belediyesi Özel Halk Otobüsleri şehir içi ulaşımda, tam kapanma döneminde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak kişiler için otobüs sefer saatlerinde yeni düzenleme yaptı, sefer saatleri asgariye indirildi.

HALK OTOBÜSÜ SEFERLERİ KISITLANDI

29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak tam kapanma döneminde Kdz. Ereğli’de İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine göre Halk Otobüsü seferleri kısıtlandı. Bu tarihler arasında Halk Otobüsleri 11 ana hat üzerinde belli saatlerde sadece kısıtlamadan muaf tutulanlar için hizmet verecek.

Kdz. Ereğli Belediyesi Özel Halk Otobüsleri şehir içi ulaşımda, tam kapanma döneminde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak kişiler için otobüs sefer saatlerinde yeni düzenleme yaptı, sefer saatleri asgariye indirildi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü ile Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nce yapılan değerlendirme sonrası kapanma döneminde 11 hat üzerinde belli saatlerde sefer uygulanacak.

30 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında Kdz. Ereğli Belediyesi Özel Halk Otobüsleri güzergah ve kalkış saatleri şu şekilde olacak:

Ömerli: 07:30, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:30, 16:00, 17:30

Gülüç: 07:30, 08:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:30, 17:30

Kadı Tarlası: 08:30, 09:30, 16:30, 17:30

Belen: 08:30, 17:30

Kemer-Balı: 09:00, 17:30

Topçalı: 08:30, 17:30

Bölücek: 08:30, 17:30

Toki: 09:00, 17:30

Aktaş: 09:00, 16:30, 17:30

Kestaneci: 09:00, 16:30, 17:30

Hatip: 09:00, 17:30

GÜNDEM 29.04.2021 17:39:00 0


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR