AK Parti Milletvekili Polat Türkmen 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı
AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak “AK Parti 1 Mayıs’ı yasaklardan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturdu. Kolektif akıl ile çalışma hayatındaki sorunlara çözümler üretti” dedi. 
Milletvekili Türkmen mesajında şu sözlere yer verdi: "Emekleriyle ve alın terleriyle Türkiye’nin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum. 
Toplumların değerlerinin gelişiminde üstün gayreti, çalışma azmi, fedakârlıklarıyla emekçilerin ve emeğin yeri tartışılmaz. Ülkelerin büyümesine, gelişmesine, kalkınmasına en büyük katkıyı sağlayanlar, çalışan, üreten, işçi ve emekçilerdir.
Hükümetimiz göreve geldiği günden itibaren, çalışan kesimin yanında olmaya, sorunlarına çözüm üretmeye büyük gayret göstermiş, hayatının daha demokratik, daha insani, daha ileri standartlara kavuşturulabilmesi için ilgili her kesimin görüşlerine önem vererek hareket etmiştir. 
Bu düşünceler içinde; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününün şenlik havasında geçmesini, barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyor; görevi başında hayatını kaybeden tüm işçi kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, tüm çalışan kardeşlerimizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum."

GÜNDEM 30.04.2021 18:15:00 0


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR